Ilmoituksen tiedot
Lomakoti Kuusamon ja Rukan puolessa välissä, Rukalle 14km ja Kuusamoon 12km. Lentokentälle 12km. Talossa tilaa 14 hengelle.
Nissinvaaran kylällä vitostien varrella kodikas omakotitalo, jossa 14 vuodepaikkaa. Makuuhuoneita 6 ja takkahuone. Talo juuri remontoitu, uusittu mm. keittiö, saunaosasto ja wc:t.
Talon yläkerrassa 3 mh, oma wc,
aulatila jossa Smart TV.
Alakerrassa 3 mh, takkahuone, 2x eteinen
2x WC, kodinhoitohuone, puulämmitteinen sauna, olohuone ja iso keittiö.
Keittiössä laadukkaat astiastot 16 hengelle, induktioliesi, uuni ja leivinuuni. Jääkaappipakastin yhdistelmä ja keittiön pienkoneet. Iso 240cm pitkä tammipöytä.
Olohuoneessa Smart TV 65", wifi. Kodinhoitohuone/pukuhuone jossa pyykinpesukone. Puusauna, jota lämmitetään takkahuoneen puolelta, saunassa tilaa isommallekin porukalle. Lapsivarustus: syöttötuoli, matkasänky ja potta.
Pihassa hyvin tilaa autoille.
Ei lemmikkieläimiä.
Nukkumapaikat 14 henkilölle.
Kotimaiset Unicon vuoteet.
Alakerta:
1.makuuhuone 2 x 100cm runkopatjasänky
2.makuuhuone 2 x 100cm runkopatjasänky
3.makuuhuone 2x 80cm runkopatjasänky
Takkahuone vuodesohva 140cm
Yläkerta:
1.makuuhuone 2 x 100cm runkopatjasänky
2.makuuhuone 2 x 90cm runkopatjasänky
3.makuuhuone 2 x 100cm runkopatjasänky
Kohde soveltuu erinomaisesti lapsiperheille ja isommille porukoille. Sesonkiviikot vain viikkovuokraus, muulloin minimivuokrausaika 3vrk, voit kysyä myös eri mittaisia aikoja.
Vuokraan sisältyy aina liinavaatteet ja pyyhkeet, polttopuut lämmitykseen sekä loppusiivous.
Hinnat:
Viikkovuokra 1490e
Viikonloppu 625e
To-su 3vrk 795e
Kohde varattavissa syyskuun loppuun.
Kysy lisää Asta 0400 330 432 tai
Jukka 0400 534137